מרים מצאה 45 שותפים להליכה אפשריים והיו לה 3 פגישות נסיון. האם אתם פגישה מספר 4?

חמישי, 8 בנובמבר 2018


הליכה זה הספורט הכי פופולרי בישראל אחרי אימון כושר. זה לא רק טוב לבריאות, זה גם מנקה את הראש. הרבה אנשים נהנים מהליכות בזוגות או קבוצות ובדיוק בשביל זה הפלטפורמה של Sportpartner קיימת. כאן תוכלו למצוא מאות חברים שמחפשים שותפים להליכה לפי אזור מגורים בדיוק כמוך.

מרים: "הליכה בשבילי זה החיים. כשהייתי בת שש צעדתי עם ההורים שלי. אפילו במהלך שנות האוניברסיטה שלי, עשיתי הרבה טרקים, בעיקר באירופה. ביום ההולדת ה -50 שלי, נתתי לעצמי מתנה ענקית, טרק סובב אנאפורנה בנפאל. לאחרונה, יש לי הרבה יותר זמן ואני אשמח ללכת עוד קצת. ביקשתי מבעלי לצאת איתי לקמינו דה סנטיאגו בספרד. הוא אוהב ללכת, אבל טרקים והליכות ארוכות זה יותר מדי בשבילו. ויש לי עוד חלומות. אני גם רוצה לנסוע ללדאק בהודו לעשות שם טרק. וגם רוטה דה לה פלאטה, נתיב הסחר הרומי הישן מסביליה לסנטיאגו, בעבר צעדתי חצי ממנו והיום אני רוצה לסיים."

45 שותפים להליכה באזור שלכם במרחק לחיצת כפתור.

"אני גם הלכתי את שביל חוצה ישראל עם שותף להליכה ישן שלי, אבל בגלל נסיבות משפחתיות, הוא כבר לא יכול להצטרף אלי. אז שאלתי חברים וחברים של חברים האם מישהו רוצה לצאת איתי להליכות. אבל לא היו תוצאות. אנשים רבים בגילי עסוקים בנכדים או שקשה להם ללכת בגלל הגיל. החלטתי לא לוותר וחיפשתי בגוגל שותפים לספורט, כך הגעתי לאתר SportPartner. הופתעתי ומיד מצאתי 45 שותפים להליכה שקרובים אלי. עם תמונה וסיפור. נחמד לראות שלכל אחד יש הרגלי הליכה שונים. יצרתי קשר עם שלוש נשים שהיו להן אותם תחומי עניין כמוני."

הולכים יחד אבל בנפרד

"מיד התחברתי למישהי ועברנו לדבר באימייל. היא רצתה לנסוע לטרק ארוך בקנדה עם האוהל על הגב. זה יותר מידי, אפילו בשבילי. עם אישה אחרת, יצאנו להליכה וזה היה מאוד כיף, אבל היא רצתה ללכת למרחקים גדולים יותר ואני מעדיפה טיולים קצרים יותר שמאפשרים לי להסתכל על הנוף. עם השותפה השלישית שלי לספורט, התחלנו ללכת לאורך החוף, אנחנו חולקות הרבה דברים משותפים וזה מאוד נחמד ללכת ביחד. התחברנו טוב, אבל היא חולה עכשיו, אז אני ממשיכה לחפש על שותפים לספורט באתר Sportpartner. אני גם סקרנית אם יש עוד נשים, כמוני, שהיו רוצות ללכת יחד אבל בנפרד. הכוונה היא לקבוע נקודת התחלת מסלול ולהיפגש בסוף המסלול, כל אחד בקצב הליכה שלו. זה יהיה נחמד אם Sportpartner תיצור כפתור נוסף בשביל זה. הולכים יחד אבל בנפרד." תודה לך, מרים, על הסיפור וההצעה שלך! אנחנו באמת מעריכים את זה כאשר חברים עוזרים לנו לשפר את הפלטפורמה. ואנחנו נשקול ברצינות להוסיף את האפשרות של ללכת יחד אבל בנפרד. עד אז, תצטרכי להציג את הרעיון שלך בטקסט הפרופיל האישי שלך.

קטגוריות

הליכה


  • 10 שנים של Sportpartner
  • חברות בסיסית חינם
  • 5,000 חברים פעילים מדי יום
  • סיכויים גדולים למצוא שותפים
  • מאובטח ואנונימי
Fandt det jeg ledte efter
SeanMilleri
SeanMilleri

למעלה מ-250,000 חברים הצטרפו!

הצטרפו גם אתם

כבר חברים? כניסה