שאלות נפוצות

כן. אין צורך להזין שם משפחה או כתובת פיזית בעת ההרשמה. אף אחד לא ידע מי אתם או היכן אתם גרים. בנוסף, כתובת האימייל משמשת רק לשליחת התראות, ולכן היא אינה גלויה לאחרים. נאשמים לאתר רק עם שם. השם יכול להיות השם הפרטי שלכם, אבל רוב האנשים משתמשים בכינוי. אנחנו ממליצים להשתמש במערכת שלנו לניהול השיחות. במידה ותפגשו, הסכימו להיפגש במקום ציבורי בו נוכחים עוד אנשים.
בהחלט! אפשר לנסות את Sportpartner בחינם וללא כל התחייבות. תוכלו לראות אם יש מספיק התאמות שותפים לספורט מהסביבה שלכם. במידה ותרצו לדבר עם ההתאמות, תוכלו להיות חברי פרימיום.
כמובן שלא! המידע שלך לעולם לא יימכר לצד שלישי. בנוסף, על מנת להיות חבר באתר Sportpartner, אנחנו מבקשים רק קצת מידע. לא נבקש שם משפחה או כתובת מגורים מדויקת.
לפעמים, אנשים מתקשים להיות הראשונים לכתוב הודעה. על מנת לעבור את המחסום הזה, יש את כפתור הכיף. כיף מאפשר להראות עניין מבלי לכתוב הודעה ארוכה. מקבל הכיף יודע שאתם מעוניינים ויכול להגיב עם הודעה או עם כיף.
כדי לשמור על איכות האתר עבורך ועבור כולם, כל הפרופילים נבדקים באופן ידני. כל הפרופילים חייבים לעמוד בתנאים מסוימים. למטה, ניתן למצוא את הסיבות הנפוצות ביותר מדוע פרופיל לא אושר. - הפרופיל מכיל מידע מסחרי. לדוגמה, מודעות עבור מוצרים. - הפרופיל מכיל פרטים אישיים, כגון כתובות אימייל או מספרי טלפון. - הטקסט מכיל יותר מדי קיצורים ו / או טקסטים לא ברורים. - שימוש בשפה לא הולמת / לא תקינה. - הפרופיל מכיל מידע שאינו רלוונטי לאתר Sportpartner. אם אתם סבורים כי הפרופיל נדחה באופן שגוי, נשמח אם תודיעו לנו על כך. כמובן, אפשרי שיש טעות בהחלטה שלנו. שלחו את הפרופיל כדי שנוכל לבדוק אותו שוב.
כדי לשמור על איכות האתר עבורך ועבור כולם, כל הפרופילים נבדקים באופן ידני. כל הפרופילים חייבים לעמוד בתנאים מסוימים. למטה, ניתן למצוא את הסיבות הנפוצות ביותר מדוע תמונה פרופיל לא אושרה: - התמונה היא קבוצתית. הפרופיל הוא אישי ונרצה לראות תמונה אישית שלך! - ניתן לראות מידע אישי בתמונה כמו לוחית רישוי או כתובת מלאה. - התמונה לא אמיתית. אנחנו אוהבים ארנבות, אבל הם לא יכולים להיות חברים של Sportpartner. - התצלום פוגע או לא הולם. במידה ואתם סבורים כי התמונה נדחתה בטעות, נשמח לדעת את זה. מטבע הדברים, אפשרי שיש טעות בהחלטה שלנו. שלחו את התמונה כדי שנוכל לבדוק אותו שוב.
אם השאלה שלך לא נמצאת כאן, ניתן ליצור קשר עם שירות הלקוחות. חברי צוות השירות שלנו עובדים מדי יום ולעיתים קרובות גם במהלך סופי השבוע. איך? בעמוד שירות הלקוחות. יש למלא את הטופס וצוות השירות שלנו יענה בהקדם האפשרי.
קל לבטל את המנוי. לביטול החברות ומחיקת הפרופיל באתר יש לגשת לעמוד 'הגדרות פרופיל', לגלול מטה לכפתור ביטול חברות. שימו לב שלא ניתן יהיה לשחזר את הפרופיל לאחר ביטול החברות וכל ההודעות ואנשי הקשר ימחקו. תצטרכו להירשם שוב במידה ותרצו להצטרף מחדש לקהילת אתר SportPartner.
היכנסו לעמוד 'הגדרות פרופיל' שם ניתן להחליף את הסיסמה. איך להשתמש בתווים מיוחדים, רק אותיות ומספרים.
היכנסו לעמוד 'הגדרות פרופיל' שם ניתן להחליף את שם המשתמש.
חברות בסיסית באתר Sportpartner היא חינם. תוכלו להצטרף ולבחון את האתר ואת כל האופציות שהאתר מציע למציאת שותף לספורט על פי מקום מגורים. כך תוכלו להבטיח שיש באתר את כל מה שאתם מחפשים ולאחר מכן לשדרג לחברות פרימיום. עלות החברות תלויה במשך תקופת החברות בה תבחרו. את המחירים העדכניים ביותר ניתן תמיד למצוא בעמוד התשלום. במקרה שתרצו לבטל את החברות, ניתן לעשות זאת בכל רגע נתון.
היכנסו לעמוד 'הגדרות פרופיל' שם ניתן להחליף את כתובת האימייל.
מאוד פשוט. ברגע שמישהו שולח לכם הודעה, אתם מקבלים התראה באימייל האישי שלכם. יחד עם זאת, מומלץ להתחבר באופן יום יומי ולחפש שותפים לספורט חדשים באזורכם.
לא נורא, זה קורה לכולם! בעמוד כניסה לחצו על 'שכחתי סיסמה' הקלידו את האימייל שלכם ואנו נשלח הודעה עם קישור. יש ללחוץ על הקישור וליצור סיסמה חדשה.
אחרי תהליך מחקר ארוך, הצוות שלנו מצא שענפי ספורט מסוימים פופולריים יותר מאשר אחרים. אבל! נשמח לשמוע איזה ספורט חסר לך ברשימה. במידה ונקבל את הבקשה לעתים קרובות, אז אנחנו בהחלט נוסיף את הספורט הזה. בשנה שעברה, הוספנו את פאדל לאחר שקיבלנו כל כך הרבה בקשות.
מומלץ מאוד. אבל לא חייבים. עם תמונה יש סיכוי גבוה יותר למצוא שותף ספורט. ובטוח גם אתם היתם שמחים לדעת עם מי אתם מדברים.

לא מצאתם את מה שחיפשתם?

צרו איתנו קשר