Hledáte protějšek na squash? Zaregistrujte se nyní!

Webové stránky pro lidi hledající protějšek na squash z Dánska

Najděte si protějšek na squash

Řekněte mi o Sportpartner více

Fandt det jeg ledte efter

SeanMilleri

Det er en udmærket side. Men få på min egen alder, og afstanden lang.

HH97

Dánsko má mnoho lidí se zájmem o squash

Dánsko má desítky tisíc členů na stránkách Sportpartner. Také z vašeho okolí. Zaregistrujte se a porozhlédněte se. Bez závazků. Pamatujte, litovat budete pouze těch věcí, které jste neudělali.

+9
Jeg søger en sports partner hvor vi begge kan have en masse sjov spas 😉 Celý profil
Livsglad fitness entusiast der kan sparke røv til enhver træning! :-) Celý profil
+5
Jeg elsker sport og udfordringer, hvor jeg kan prøve mine grænser af, hvis bare jeg har nogen jeg kan udfordres med. Jeg stræber altid om at blive bedre, men samtidig at have det sjovt også. Man skal aldrig glemme at have det sjovt, livet er for kort til det! Celý profil
+1
Kunne godt tænke mig at træne mere, helst i København. Søger derfor en træningspartner. Træner mest i fitness world, men vil gerne prøve mere varieret med squash, badminton eller bare vandre. Celý profil

Proč Sportpartner

10 let

10 let

Sportpartner pomáhá lidem prožít více společenský a aktivní život po více než 10 let. Lidé se zde seznamují a utvářejí přátelství – pro zdravější a zábavnější život. Zaregistrujte se a najděte členy poblíž vás.

Spolehlivost

Spolehlivost

Sportpartner funguje tak dobře, protože všechny profily jsou manuálně zkontrolovány. Díky tomu patří každý profil skutečné osobě. Náš tým zaměstnanců každým dnem pečlivě monitoruje webové stránky.

Bezpečnost

Bezpečnost

Vaše soukromí je u nás na prvním místě. Nemusíte vyplňovat nic, co není nutné. Vaše údaje nejsou prodávány a celé webové stránky jsou zabezpečeny SSL certifikátem.

Najděte protějšek na squash pomocí Sportpartner

Na Sportpartner můžete najít protějšek na squash ze svého okolí. Ve skutečnosti nejen protějšek na squash, ale také na všechny druhy sportů. Dánsko má desítky tisíc členů, takže šance, že zde naleznete protějšek na squash jsou velmi vysoké. A jelikož Sportpartner byl vytvořen pro tento jediný konkrétní účel, funguje velmi dobře již přes 10 let.

Základní a prémiové členství

Sportpartner nabízí kompletně bezplatné členství. To vám umožňuje prohlédnout si bez předchozích závazků všechny své protějšky. Nemáte zájem? Pak se můžete kdykoliv odhlásit. Teprve poté, co jste si jisti počtem protějšků, který na vás zde čeká, budete vyzváni, zdali si přejete upgradovat nebo ne. Nalezli jste svůj protějšek? Naše prémiové členství nemá výpovědní lhůtu! Odhlásit se můžete kdykoliv. Jen to vyzkoušejte, porozhlédněte se zdarma se základním členstvím.

Recenze na Sportpartner

Průměr 4 z 5 na základě 27 recenzí

Co ostatní říkají o Sportpartner?

Hsr · tento rok

ganske god

er ikke kommet vidre

Sportspartner · minulý rok

Godt

En super god hjemmeside

TBF · před 2 roky

Godt initiativ

Mangler at kunne søge efter Padel makkere. (Padeltennis) sonst spitze ????

Společně je více

„Nejvíce budete litovat věcí, které jste neudělali.”