Hledáte protějšek na padel? Zaregistrujte se nyní!

Webové stránky pro lidi hledající protějšek na padel z Dánska

Najděte si protějšek na padel

Řekněte mi o Sportpartner více

Dánsko má mnoho lidí se zájmem o padel

Dánsko má desítky tisíc členů na stránkách Sportpartner. Také z vašeho okolí. Zaregistrujte se a porozhlédněte se. Bez závazků. Pamatujte, litovat budete pouze těch věcí, které jste neudělali.

Hej, Aktiv person i mange år. Har dyrket en del cross-fit, boksning mm. Nu er tiden til at bevæge mig ud i noget vandsport - nærmere wake-boarding eller kitesurfing. Har prøvet det et par gange, så er ganske ny. Celý profil
+2
Glad og frisk. Elsker udendørs aktiviteter. Løb, MTB, kajak evt. Cykling. Celý profil
Halløj ✌🏻 Jeg søger træningsmakker til vægtløftning, og padelsport 😎 Tidspunkt alle hverdage efter kl 17.00 🙂 Celý profil
+4
Elsker sport men mangler en eller flere at træne med. Fitness DK- Sats 1-2 gange om ugen. Jeg cykler både mtb og landevejscykling og mangler en makker til ture på 50-90 km en gang om ugen. Jeg spiller golf men mangler en at spille med - mit hcp. Er ca. 20. Celý profil

Proč Sportpartner

10 let

10 let

Sportpartner pomáhá lidem prožít více společenský a aktivní život po více než 10 let. Lidé se zde seznamují a utvářejí přátelství – pro zdravější a zábavnější život. Zaregistrujte se a najděte členy poblíž vás.

Spolehlivost

Spolehlivost

Sportpartner funguje tak dobře, protože všechny profily jsou manuálně zkontrolovány. Díky tomu patří každý profil skutečné osobě. Náš tým zaměstnanců každým dnem pečlivě monitoruje webové stránky.

Bezpečnost

Bezpečnost

Vaše soukromí je u nás na prvním místě. Nemusíte vyplňovat nic, co není nutné. Vaše údaje nejsou prodávány a celé webové stránky jsou zabezpečeny SSL certifikátem.

Najděte protějšek na padel pomocí Sportpartner

Na Sportpartner můžete najít protějšek na padel ze svého okolí. Ve skutečnosti nejen protějšek na padel, ale také na všechny druhy sportů. Dánsko má desítky tisíc členů, takže šance, že zde naleznete protějšek na padel jsou velmi vysoké. A jelikož Sportpartner byl vytvořen pro tento jediný konkrétní účel, funguje velmi dobře již přes 10 let.

Základní a prémiové členství

Sportpartner nabízí kompletně bezplatné členství. To vám umožňuje prohlédnout si bez předchozích závazků všechny své protějšky. Nemáte zájem? Pak se můžete kdykoliv odhlásit. Teprve poté, co jste si jisti počtem protějšků, který na vás zde čeká, budete vyzváni, zdali si přejete upgradovat nebo ne. Nalezli jste svůj protějšek? Naše prémiové členství nemá výpovědní lhůtu! Odhlásit se můžete kdykoliv. Jen to vyzkoušejte, porozhlédněte se zdarma se základním členstvím.

Co ostatní říkají o Sportpartner?

Společně je více

„Nejvíce budete litovat věcí, které jste neudělali.”